19 Mart 2015

Media Markt Telefon Arızası, 20 Günü Geçti!

Optimum Gaziemir Media Markt mağazasından satın aldığım Vestel marka telefonumun MS Garanti ötesi kapsamında onarılması talebi ile 19.02.2015 tarihinde optimum Gaziemir Media Markt mağazasına teslim ettim ve teslim ettiğime dair belgeyi aldım.

Kanunen 20 iş günü olan azami tamir süresi içerisinde tarafıma geri teslim edilmeyen ayıplı bu ürünün bedelinin tarafıma iade edilmesi talep ediyorum. Ayrıca iletişime geçtiğimde hiç kimse yeterli bilgi vermiyor.

Müşteri temsilcisi mağazaya mağaza müşteri temsilcisine yönlendiriyor Telefonun bozuk olmasının yanında şikayetiniz var mı deniliyor. Şikayetinizi kayda alıyor ama geri dönüş yok oldukça ciddiyetsiz çalışan bir kurum. Hizmet malı satana kadar.

Yasemin 1.230 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi19 Mart 2015

  Ekibimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirdi. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

 • Yasemin19 Mart 2015

  Satış sonrası destekleri oldukça kötü bence tercih edilmemeli

 • Yasemin19 Mart 2015

  Media Markt ekipleri tekefonla dönüş yapmışlar fakat ben görüşemedim. aradığımda da aynı cevabı verip sorunu çözmeyeceklerinden eminim dün 4 kez görüştüm

 • Media Markt Temsilcisi19 Mart 2015

  Sayın Yasemin Sabancı; Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili olarak bilgilendirme amaçlı arama yapmış ancak ulaşamamıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. 08502221500 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön