30 Ocak 2018
Yorum Yap
#10076020

Media Markt Teknik Servis Telefonumu Onardıktan Sonra Kendi Apple Garantisi Yandı

Media Markt dan aldığım telefonumu Media Markt mağazalarına teslim ettim. Kaskom olduğu için de onarım için kabul edildi ve onarıma gönderildi. Telefonun ön tarafta, ekran değişimi yapıldı. Fakat telefonumu teslim aldıktan sonra ekranımın sensörün'ün bozulduğunu fark ettim. İnternette de araştırmalar yaptıktan sonra bunun ekran değişiminin ardından yaşanabilecek bir sorun olduğunu gördüm. Sebebi de değişim esnasında hata yapıldığı söyleniyor. Media Markt'a bu konuyla alakalı görüştüm bana dedikleri şey, telefonunuzu tekrar getirin hasar beyannamesi oluşturalım 20 iş günü bekleme süreniz olacaktır dendi. Fakat ben bir 20 gün bekledim tekrardan kendi hataları olmasına rağmen neden tekrardan beklemek zorundayım. Ve telefonumu Apple teknik servisi değil Media Markt teknik servisi tamir etmiş bu durumda da Apple garantim yanmış oluyormuş. Yetkisiz bir serviste telefonum onarıldı.

Duygu Duygu 7.678 Okunma

Cevaplar

  • Duygu30 Ocak 2018

    ''ürünün üretici firma garantisinin sona ermesinden dolayı''? Benim garantim orada hala devam etmekte. ? Ben kasko yaptırdığım için size onarım için geldim. Böyle bir servis ben daha önce görmedim. Telefondaki calısanların da bilgi sahibi olmadıkları gibi sıkıntım için dükkana yönlendiriliyorum her defasında!

  • Media Markt Temsilcisi30 Ocak 2018

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Kullanıcı kaynaklı bir arıza oluştuğunda, satın almış olduğunuz ürünün üretici firma garantisinin sona ermesinden dolayı Garanti Ötesi Sözleşme belgesinde yer alan sigorta firmasının anlaşmalı olduğu yetkili teknik servislere gönderilmektedir. Sözleşme maddelerini de inceleyebilirsiniz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler