31 Ekim 2016 #6806512

Media Markt Teknik Servis Telefon Kapağını Hasarlı Gönderdi

Ankara Optimum AVM Media Markt' tan Asus zenfone2 telefonumu garantiye verdim. Gelen aramayı cevaplayamıyordum ve bataryanın şişmesinden dolayı telefonun kasası yamulmuştu. Servisten geldiğinde telefon kasası hala yamuktu ve telefonun arka kapağında 2 adet fazladan çatlak mevcut. Servise gitmeden önce 3 köşedeki çatlaklar büyümüş yarık olmuş. şarj girişinin üzerinde ayrıca 4. bir çatlak var.


Köşede olsa anlarım ama orta noktayı nasıl kırdınız?Media Markt Müşteri temsilcisi kapağın aksesuara girdiğini değişim yapmayacaklarını söyledi. Servis kağıdında ise onarıldı yazıyor. Hiçbir açıklama yok ve kapakta fazladan çatlaklar var. Bu telefon kapağı aksesuar ise neden telefon ile birlikte veriliyor, faturada ayrıca 1 adet aksesuar telefon kapağı diye geçmiyor. Teknik servis kapağı kırsın atsın hiçbir beyanda bulunamayacağız yani, çünkü aksesuar garanti kapsamına girmiyormuş.

Barış 233 Okunma

Cevaplar

 • Barış03 Ağustos 2017

  Hala bir çözüme kavuşmuş değil. Media Markt pişmanlıktır.

 • Barış11 Kasım 2016

  onarım KOŞULLARI Madde 6. Sorumluluk a)... b) onarım yapılacak ürünün mağazaya teslim edilmesinden sonra hasar görmesi durumunda, ilgili mağaza, söz konusu hasarı ücretsiz olarak onaracaktır. Eğer oluşan bu hasarın onarılması imkansız ise veya ürünün güncel değerini aşan bir onaeım maliyeti söz konusu ise, ürünün hasar gördüğü gündeki satış değeri müşteriye ödenecektir. -sayın Media Markt müşteri temsilcisi, garanti kapsamında imzalatılan ve imzalanan kağıdın/muvafakatnamede böyle bir şartname/madde (6. Konu b maddesi) yazılı iken bana neye dayanarak marka ile irtibata geçmemi öneriyorsunuz? Ben parayı size verdim, telefonu sizden, garantiyi sizden aldım. Birbirimizi kandırmayalım.

 • Media Markt Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz. Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön