21 Ekim 2016 #6745762

Media Markt Tamirden Geri Gelmeyen Ürün!

Garanti ötesi koruma kapsamında verdiğim ürün sistemde tamirden dönmüş ve şubede görünüyor. Ürünü teslim ederken de belirttim, Bitlis'te yaşıyorum ve buraya yakın bir şubeniz olmadığı için ürünün adresime gönderilmesini istiyorum. "Tamam" dediler. Kayıt altına aldılar. Geçen pazartesi veya cumartesi günü, ürünün bir aydan sonra sonunda tamir edilip şubeye ulaştığını görünce, şube telefonunu bulamadığım için çağrı merkezini arayıp durumu anlattım. Talebin sistemlerinde görüldüğünü ve buna ek olarak şubeyle tarafıma kargo bilgisi gönderilmesi talebimin iletileceğini söylediler. Önümüzdeki salı yurt dışına çıkıyorum ve salıya kadar telefonum gelmeyecek görünüyor. Anlaşılan şubedekiler, benim telefonu unuttu.

Ozan 203 Okunma

Cevaplar

 • Ozan15 Aralık 2016

  Biraz önce çağrı merkezini yine aradım. Sıkıntılı bir görüşmeden sonra, uzun bir süre beni hatta bekletip, mağazayı aradıklarını ve mağazanın yarım saat içinde "servisle görüşüp" beni arayacağını söylediler. Umarım ararlar. Ancak, "servisle görüşüp" kısmını anlamak mümkün değil. Daha önce iki defa çağrı merkezi görevlilerinin söylediğine göre ürünüm bana gönderilmek üzere mağaza tarafından kargoya verilmiş deniyordu. Şu durumda, servis ile görüşülecek bir şey olmaması lazım. Yani bir yerde yanlış bilgi var. Zaten daha önce de aynı şekilde yanlış bilgi verilmişti. Bu satırları yazarken mağazadan aradılar. Sonunda konu ile ilgilenebilecek birisi ile görüşebildim. Çağrı merkezinden söylenen kargoya verilme bilgisinin kendi görebildiği notlarda olmadığını söyledi. Bu konuda yetkili amirinin 13:30 gibi geleceğini belirtti. Dolayısı ile 14:00 gibi beni tekrar arayacağını söyledi. İlgili tavrı için Serap Hanıma teşekkür ederim. Bakalım yılan hikayesi ne zaman sonlanacak.

 • Ozan15 Aralık 2016

  Herhangi bir inceleme başlatılmamış görünüyor. Buradaki şikayete hiçbir geri dönüş yapmadılar. Defalarca çağrı merkezi ile görüştüm. Hiçbirinden bir geri dönüş almadım. Çağrı merkezi topu şubeye atıyor. Şube ise beni aramıyor. Şubenin telefonunu da vermiyorlar. Bitlis'te yaşıyorum, burada bir şubeleri de yok. Telefonu teslim edeli 3 ay oldu, hala bir sonuç yok. Sonunda (?) geçen salı veya çarşamba günü çağrı merkezinden aradılar. Mağazanın kargoya verdiğini söylediler. "Cumaya kadar gelmezse bizi arayın" dediler. gelmedi. Pazartesi aradım, hattaki görevli neden bahsettiğimi bile anlamadı. "... Ekranında" sadece "... " yazıyormuş, böyle bir şey yazmıyormuş. Uzun süre tartıştıktan sonra başka bir ekranda pazartesi kargoya verildiğini başka bir ekranda gördü. Ben müneccim olmadığım için, kaç ekranınız olduğunu, hangi ekranlardan ne göreceğinizi bilemedim, özür dilerim (!). Mağaza dışında bir yerden bilgi alınamıyor (?) ama mağazaya da ulaşmak mümkün değil. Salı yine aradım yine bilgi yok. Her iki aramamda da mağazanın acil bilgi vermesini istedim. Bugün çarşamba yine geri dönüş yok.

 • Ozan24 Ekim 2016

  Hala benimle iletişime geçilmedi. Telefonu kayıp mı oldu? Merkezden halledemiyorsanız şubenin telefon numarasını verin, ben arayayım.

 • Media Markt Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; Talebiniz 1772407 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön