02 Haziran 2014

Media Markt Tamir Süresini Aştı

Forum İstanbul şubesinden kulaklık aldım. Kulaklığı belli bir süre kullandıktan sonra tek kulaklıktan ses gelmemeye başladı. Garanti belgesi ile götürdüm form doldurup verdiler yaklaşık 20 iş günü sonuda mesajla ürününüzü alabilirsiniz mesajı geldi. Ürünü almaya gittiğimde sorun olmadığını belirtmişler. Danışmadaki arkadaşın yanında kulaklığı denediğimde hala ses gelmediğini söyledim.


Ürünü kendiside denedi ve tekrar form doldurup göndereceğini iletti. Yani bir kulaklık için 20 gün daha beklemek demekti bu bir kulaklığın sorununu anlamak için tekniker olmaya gerek yok ya hoparlör bozuktur ya da içten kablo kopmuştur. Bunun için 40 gün beklemek bana biraz garip geldi artık daha dikkat edeceğim.

Sait 505 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi02 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön