02 Aralık 2016
#7103555

Media Markt Tamir Sorunu!

Garanti kapsamında Media Markt'a vermiş olduğum HTC One M7 cihazımda şarj giriş yeri arızası belirtmeme rağmen telefonum elime ulaştığı zaman görüldüğü üzere onarım şarj yuvasında olmamıştır.


Telefonum şarj olma konusunda arızalı ve garantisi gönderdiğim zaman bitmek üzereydi şu anda garanti kapsamı içerisinde değil ve telefonum arızası devam eden bir şekilde geldi.


Üniversite öğrencisi olduğum için kendim yaptırma gibi bir lüksüm bulunmamakta ve bulunduğum ilde Media Markt şubesi bulunmadığı için (Karabük) şubeye gidip şikayetimi beyan edemedim. Telefonumu garanti kapsamında tamir için verdim fakat sorun çözülmeden geri gönderildi. Şarj yuvası arızalı dediğim halde bu kısma bir işlem yapılmamıştır ve telefonum şarj olmamakta.

Emin Emin 466 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Emin06 Aralık 2016

  HTC One M7 cihazımı garanti kapsamında verip belirttiğim sorun tamir edilmeden geri dönderildi ve garanti süresi dolduktan sonra elime ulaşmış olan cihazı belirtmeme rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır. Garantiniz bitmiş denilerek geri çevrilmekteyim. Şikayetim üzerine arandığım zaman gayet ısrarcı bir şekilde dinlemeyerek sözüm kesilerek garantimin bittiği söylenildi fakat ben cihazımı garanti kapsamında verip arızası devam eden bir şekilde aldım. Üniversite öğrencisi olduğum için kendim tamir ettirme lüksüm yok ve hakkım olan garanti kapsamındaki tamir edilme gerçekleşmemiştir.

 • Emin05 Aralık 2016

  Hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır. Tam tersine yıldırmak için uğraşılmıştır.

 • Media Markt Temsilcisi02 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz; Talebiniz 1897730 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi02 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları