27 Ocak 2016

Media Markt Sorgusuz İptal Edilen Sipariş!

10898852 ve 10898857 numaralı siparişim, alaybey şubede stok olmadığı bahanesiyle iptal edildi. Telefonla görüştüğüm müşteri temsilcisi ürünlerin internet şubeden yollanması gibi bir değişiklik yapılamayacağını söylüyor.


Bu komedi değil de nedir? Tekrar sipariş verin diyorlar ama dün yayımlanan 1601wınterfest kodu artık aldığım üründe geçerli değil ama tabi bu durum onların umurunda bile değil. Gerekirse konuyu Tüketici Mahkemesi'ne taşıyacağımı bilmelerini isterim.

Sait 82 Okunma

Cevaplar

 • Sait28 Ocak 2016

  Burayı okuyan olursa diye yazıyorum, koca firma ama alicengiz oyunu yapmaktan geri kalmıyor. İlgi firmanın sitesinde bu yaptığım alışveriş görünmüyor şu an, sanki hiç alışveriş yapmamışım gibi. Parayı da hesabıma geri yollamışlar. Facebook üzerinden kendilerine "eğer telafi etmek istiyorlarsa, bana kod verin %10 indirimler ben tekrar alışverişimi yapayım "dedim ama ne yazık ki mahalle bakkalından farksız bir yaklaşımla cevap bile yazmadılar.

 • Media Markt Temsilcisi28 Ocak 2016

  Sayın Özgen; Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Sait27 Ocak 2016

  Neyin bilgilendirmesinden bahsediyor bu firma? arayıp bilgi alıp kapattilar. Kendi sitelerinde yayınladıkları (winterfest kampanya kodu) kodu nereden buldugumu sordular, hepsi bu!

 • Media Markt Temsilcisi27 Ocak 2016

  Sayın Özgen; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön