Media Markt Servis Gecikmesi ve Durumdan Dolayı Ciddiye Alınmıyor Oluşumuz

Metin Metin20 Ekim 18:53

Media Markt'tan almış olup garanti süresi 2 yıl iken 5 yıla uzattığımız Philips marka televizyonumuzun ekranının kararması üzerine Philips marka yetkili servisini aradık fakat yetkili servis orijinal garanti süresi bitmiş olup uzatma garantisi içerisinde olan ürünlerin servis hizmetini distribütör firmaların üstlendiği bilgisini verdi. 

Bunun üzerine Media Markt firması aranarak teyit edilerek servis hizmeti için gün alındı, 48 saat içerisinde gelmesi gereken servis 5 gün geçtiği ve defalarca arandığı halde hala gelmedi, her aramada farklı bir bahane ile tekrar bekletildik fakat hala bekliyoruz ve hala servis gelmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Metin 21 Ekim 17:56

Bu akşam eşimin telefonundan müşteri hizmetlerini tekrar aradık ve tekrar eşimin telefonundan servis kaydı oluşturuldu ve tekrar 48 saat olmak üzere acil notu düşülerek bekletilmeye devam ediliyoruz. Sorunun çözümü konusunda yarın mesai saatleri içerisinde dönüş olmaz ise Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımızı üzülerek belirtmek durumundayız.

Media Markt Logo Media Markt 20 Ekim 18:55

Değerli Müşterimiz; Talebiniz 201015-067415 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında en kısa süre içerisinde size hizmet sağlanacaktır. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler