17 Haziran 2015

Media Markt Sattıkları Bozuk Ürünü İade Almama!

14.06.2015 de İzmir Optimum mağazasından Vestel By 101 su pınarı aldım, almaz olsaydım. Ürünü satın almaya karar verdiğimde mağazada ilgili bir satış danışmanını bulmak bir hayli zor oldu. Sonrasında ürünü kapalı kutu olarak satın aldım fakat satış danışmanı arkadaşa Manisa' da oturduğumu ve ürünü açıp bakmak istediğimi söyledim kendisi ürün kapalı kutu sıfır hiçbir sorun olmadığını söyledi.

Eve gelip ürünü açtığımda ürünün sağ tarafı komple ezik ve yamuk olduğunu gördüm ve fişe bile takmadım ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım biz ürünü iade alamayız mağazamızda açıp kontrol ettirmek sizin sorununuz gibi bir cevapla karşılaştım. Tabi ki hakkımı arayacağım böyle bir şey olamaz.

Özlem 221 Okunma

Cevaplar

 • Özlem23 Haziran 2015

  Siz nasıl bir firmasınız anlamadım ben hala bi geri dönüş olmadı. Bir de kurumsal firma diye geçiniyorsunuz yazık sadece insanları kandırmak için varsınız

 • Özlem19 Haziran 2015

  Geri bidirimde bulunuyoruz fakat siz bize geri bldirim yapıyo musunuz firma olarak müşteri hizmetlerinde iletişim bilgilerimi bile almadılar. Bu şekilde mi hizmet kalitenizi artırıyorsunuz?

 • Özlem19 Haziran 2015

  14.06.2015 de İzmir Optimum mağazasından Vestel By 101 su pınarı aldım, almaz olsaydım. Ürünü satın almaya karar verdiğimde mağazada ilgili bir satış danışmanını bulmak bir hayli zor oldu. Sonrasında ürünü kapalı kutu olarak satın aldım fakat satış danışmanı arkadaşa Manisa' da oturduğumu ve ürünü açıp bakmak istediğimi söyledim kendisi ürün kapalı kutu sıfır hiçbir sorun olmadığını söyledi. Eve gelip ürünü açtığımda ürünün sağ tarafı komple ezik ve yamuk olduğunu gördüm ve fişe bile takmadım ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım biz ürünü iade alamayız mağazamızda açıp kontrol ettirmek sizin sorununuz gibi bir cevapla karşılaştım. Tabi ki hakkımı arayacağım böyle bir şey olamaz.

 • Media Markt Temsilcisi18 Haziran 2015

  Sayın Özer; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön