06 Nisan 2013 #1729103

Media Markt Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Aldığım iphone kılıfım üzerindeki vida yerinden oynadığı için kısa sürede yıprandı. M. hizmetlerine verdiğim ürünü sorununu ayrıntılı söylediğim halde yetkili firmanın ürüne garanti dışı olduğundan hiç bakmadan geri gönderdiklerini söylediler. İlk söyleyeceğim yerinde duramayan bir vidanın kullanıcı hatasıyla hiç mi hiç alakasının olmadığıdır.


2. si ise bu ürünün garantisi gerçekten var mıdır varsa çok merak ediyorum neyi kapsamaktadır. Yoksa buna müşterinin pek de önemli olmadığını gösteren bir hareket mi diyip geçelim. Ben nasıl o kılıfa 80 tl verirken önemliydimse ürünle ilgili sıkıntı yaşadığımda da önemli olmak isterim. Mediamarkt sattığı ürünün ve müşterisinin arkasında dursun lütfen.

Kenan 323 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön