26 Mart 2013

Media Markt Satış Hatası!

14-01 tarihinde Media Markt'tan tablet bilgisayar aldım. Tablette herhangi bir sorun yoktu ta ki kırılana kadar. Kırıldığında Media Markt ile ne yapabileceğimiz ile ilgili iletişime geçtiğimde koruma paketi var mı diye sordular. Fakat koruma paketini satış temsilcisi bana söylememişti. Firma ile iletişime geçtiğimde bunun her yerde yazdığını söyledi ben bunu görmek zorunda mıyım acaba ?

En son alışveriş yaptığım mağazadan birisi arayıp defalarca özür diledi. Bana satış yapan kişi ile buna benzer sorumsuzluklar yüzünden yollarını ayırdık dedi. Sonuç, olarak bu özür ne benim şu an ödediğim 515 TL tamir parasını ne de şu dakika itibari ile yaptıramayacağım koruma paketini geri getirecektir.

Nurcan 76 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön