20 Nisan 2013 #1753778

Media Markt Satılan Bozuk Ürün!

Sayın Yetkili; Mersin formdan satıl aldığımız Samsung marka fotoğraf makinesinde problemle karşılaştık. Satın alma esnasında makinenin lens kısmı zor açılıyordu, satışı gerçekleştiren arkadaş da "bu makinenin özelliği böyle lens kısmı biraz yavaş açılmakta" gibi bir cümle kurdu. Birkaç kullanımdan sonra lens kısmı bozuldu.


Bizde aldığımız yere götürdük, servise yönlendirdiler. 250TL aldığımz ürün için 150TL ücret istediler. Servise ürünün garanti kapsamında olduğunu niye ücret talep ettiklerini sorduk. Hata kullanıcıdan kaynaklı dediler. Durumu anlattık, firma aldığınız yere götürün söyleyin gibi bir cevap verdi.

Egemen 135 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön