30 Aralık 2014

Media Markt Samsung Note 3 Sürekli Donuyor

Daha iki ay önce almış bulunduğum Samsung note 3 telefonumun bu süre zarfında 1 kere garantiye göndermiş olup 2 kerede telefon aracılığıyla şikayette bulunduğum telefonum hakkında çözüm beklemekteyim. Telefon sürekli donma yapmakta konuşma esnasında kesilmekte çocuk moduna girmekte ekran kapanıp sonrasında kararmakta şarjı yarım gün gitmekte ve bunların düzeltilmesi için gerekli maddi manevi her türlü çabayı tek başıma vermekteyim.


Size tek sorum şu olacak 1.700 lira verip kalite adı altında önerilen telefonunuzun 2 ay içerisinde başına bunlar gelip kullanılamaması nasıl bir duygu olurdu? Ayrıca bunun yanında Adana Real 2 kere gitmek? Acilen cevap, değişim veya para iadesi istemekteyim.

Gülşahen 1.840 Okunma

Cevaplar

  • Gülşahen07 Ocak 2015

    Zaten en büyük sorunlardan biri sürekli mağazalarınıza gidip gerekli yardımın yapılamaması gerekli mağazaya gidilip, telefonun servis dönüşü aynı problemi yaşamaya devam etmesidir... Gerekli bilgi ve desteği müşteri temsilcilerine bağlanamadığım için alamıyorum en kısa zamanda firmanız tarafından geri dönülmesini beklemekteyim.

  • Media Markt Temsilcisi31 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Konu ile ilgili mağazamıza gitmeniz durumunda sizlere yardımcı olunacaktır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön