14 Mayıs 2013

Media Markt Personelin Agresif Tavırları!

Geçen hafta içi arkadaşımın galaksi es 2 telefonuna kılıf almak için Merter Media Markt mağazasına gittik öğlen civarı hafta içi olduğu için öğle paydoslarında alış veriş yapabiliyoruz telefon reyonunda iken arkadaşımın telefonu çaldı kendisi görüşmeyi yaparken ben kılıflara bakmaya başladım o sırada görevli arkadaş benim elimde incelediğim sadece rengini görebilmek için kutusuna daha öncedende müdahale edildiği bakıldığı belli olan ürünü elimden alıp bunları böyle karıştırmayın diyerek agresif bir şekilde raftaki yerine geri koydu arkadaşım o arada tamda o sırada yanımdaydı ve ben on sadece galaksi S 2 aksesuarı var mı dediğimi hatırlıyorum resmen donduk kaldık ve hemen çıktık oradan.

Bayram 98 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merter Markt Merter Müşteri Hizmetleri olarak müşterimizle temasa geçilmiş ve şikayeti dinlenmiştir.Konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  • Media Markt Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön