08 Nisan 2013 #1731592

Media Markt Parçası Eksik!

Garantiye bir ürün yolladım ve cumartesi günü; 'Media Markt Türkiye, Sipariş:130167 Sayın müşterimiz, cihazınız hazır. Yapacağınız ödeme 0 TL olup verilmiş kapora varsa bu tutardan düşülecek. Teslim fişini unutmayın!' diye bir mesaj geldi cihazımın yapıldığını öğrenince çok mutlu oldum ve dün ürünü teslim almaya gittim.


Gittiğimde ürün kullanıcı hatasından dolayı yapılamadığından ve üstte yazdığım o bana gelen mesajın standart bir mesaj olduğu söylendi. Yurda geldiğimde de bir parçasının eksik olduğunu gördüm. İnsanların duygularıyla oynamak bu kadar basit mi?Hem cihazın hazır diye mesaj atıyorlar hemde gidince cihazın yapılmadığını öğreniyorsun hala ürünün taksiti bitmedi.

Sefa 79 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön