11 Aralık 2018
Yorum Yap
#11289252

Media Markt Para İadesi Hala Gerçekleşmedi!

22.11.2018 tarihinde Media Markt internet sitesi üzerinden Kumtel marka ısıtıcı satın aldım. Sipariş numarası 12009107'dir. Ürün 24.11.2018 tarihinde Aras Kargo personeli tarafından kapıya getirildi. Lakin binada ne kadar zil varsa sağ olsun hepsine birden basmış.


Ürünü getiren personel binanın merdiven duvarlarına çarpa çarpa yukarı getirdiği için kargocunun yanında ürünü açarak prize taktım. Isıtıcı içinde zaten sallanan materyaller vardı, ürün çalışmadığı için iade ettim. Aynı gün müşteri hizmetlerini aradım ve ürünün yenisini başka bir kargo firması ile gönderin dedim. Aradan günler geçti telefonla aradım size ürün iadesi değil para iadesi çıktı dediler.


Neyse ürün parası da yatmadı, aradım ürünü gönderin dedim göndermediler, e tabii ki parada gelmedi, kendi paramızla rezil olduk, defalarca müşteri hizmetlerini arıyorum lakin çözüm yok. İlgi ve alaka sıfır. Halen belirttiğim tarihten beri parayı bekliyorum.

Adem Adem 285 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Adem16 Aralık 2018

    Ürün parası gene yatmadı, en son konuştuğum müşteri temsilcisi 14.12.2018 tarihinde yatacağını beyan etmişti. 25 gün oldu, lütfen ilgilenin artık. Teşekkürler...

  • Media Markt Temsilcisi11 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları