22 Ekim 2015

Media Markt Online Siparişimi Göndermedi İptal Etti!

21.09.2015 tarihinde Media Markt internet mağazasından bir bilgisayar ve mause satın aldım. Ücreti kredi kartımdan kesildi. 10 gün geçmesine rağmen ürünler elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve bana dönüş yapacaklarını söylediler. Bir gün sonra müşteri temsilcisi beni arayıp siparişinizi iptal ediyorum ürünleri temin edemedik dedi.

Ben ürünleri satın almışım, ödemeyi yapmışım hatta ilk taksitini ödemişim. İptali kabul etmediğimi ısrarla söylediğim halde beni hiçbir şekilde dinlemedi ve iptal etti. Müşteri temsilcisini tekrar aradım, e-posta attım, genel müdürlüğe mektup attım ama hiç bir muhatap bulamadım. Şikayetimi hiçbir şekilde dikkate almadılar.

Hüseyin 28 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi22 Ekim 2015

    Sayın Akkaya; Ürün tedarikçi firmadan tedarik edilemediğinden dolayı ve tedarik süreci ile ilgili tarafımıza net bir tarih belirtilmediği için mağduriyet yaşamamanız adına iptal talebiniz departman tarafından onaylanmıştır. Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz, ancak iptal taleplerinde farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, en yakın zamanda ücret iadeniz tarafınıza yansıtılacaktır. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön