29 Temmuz 2015

Media Markt Onarıma Verdiğim Telefonun Teslim Edilmemesi!

02.07.2015 tarihinde onarıma verdiğim telefonumu ne zaman iade edeceklerini söylemiyorlar ve telefonumun nerede olduğunu bilmiyorlar. Teknik servisi aradığımda telefonumun daha ellerine ulaşmadığını belirttiler. Mağaza geri dönüş yapacak dediler onlar da geri dönüş sağlamıyorlar. 20 iş gününü geçecek mahkemeye de verebilirsiniz isterseniz diyorlar çağrı merkezinden. Konuyla ilgilenilmesini arz ederim.

Meriç 49 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Sayın Akbal; Yapılan kontroller de Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, İlk 6 ay'da %70 ikinci 6 ay'da %60 oran ile ödeme yapılmaktadır. Sözleşme maddelerinde inceleyebilirsiniz. 8502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

  • Meriç01 Ağustos 2015

    Evet çok güzel yardımcı oldunuz. 20 günü aşkın süredir teknik servise bile ulaşmayan telefonu perte nasıl bir günde çıkardınız? 20 iş gününü aşması durumunda yeni cihaz vermekten korkarak telefonumu perte çıkardınız ve parasının %70 ini verdiniz. Ben bu durumla ilgilenip elime tutuşturduğunuz hediye çekini alıp telefonumun yenisini vermenizi istiyorum.

  • Media Markt Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Sayın Akbal; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön