Media Markt ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sezgin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
7 Destekçi

Media Markt Office Programı Satın Alma

1.338görüntüleme
Sezgin
Sezgin 17 Kasım 2020 21:44

15/11/2020 tarihinde Tekirdağ/Çorlu mağazanızdan laptop almak için gittiğimde almak isteğim ürüne sadece param yettiğini office ürünü almayacağımı söyledim, ilgili arkadaş bir başka marka ürüne yönlendirdi office almasam dedim. Cihazın garantisi ile ilgili sıkıntı yaşarsınız dedi ve bana 900 civarı dediği programı 1099 liraya sattı. 

Şirkette işyerimde kullanacağımı belirttiğim halde, kurulum ücreti 49,99 bunu anlamak mümkün değil. 50 dakika. Kurulum bekledim ve aldım ürünü ayrıldım. Şirketime gittim maillerimi kurdum office programlarını kullanamıyorum. 17/11/2020 bugün 2 defa gittiğimde program kuran arkadaş office programlarını inceledi kullanıma açtı ancak outlook olmadığını söyledi ve şirket maillerim o yüzden çalışmadığını söyledi. 

Bana bilgisayarı ve office satan yetkili anladığım kadarı ile sırf prim alsın diye öğrenci office programı satmış ve bu programı geri iade hakkım olmadığını bir yüzüme söylemesi ve devamında telefonda Getir bilgisayarı alırım ama office geri alınmaz deyip beni Tüketici Hakem Heyetine ve hakkımı aramaya davet etti. İlgili mağaza yöneticisi ise office aylık 90 lira ödeyerek o özelliği kullanabileceğimi iletti çözüm bu ben böyle bir haksızlık düzeni görmedim kardeşim bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağım.

Media Markt Logo
Media Markt17 Kasım 2020 21:54

Değerli Müşterimiz; İlgili kanun gereğince alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları, office programları ve bilgisayar sarf malzemeleri Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler içerisinde yer almaktadır. Üretici firma ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Sezgin
Sezgin17 Kasım 2020 21:59

Sayın ilgili, siz konuyu anlamamışsınız ya da otomatik cevap devrede ben burda bana ürün satılırken şirkette kullanacağım mail vs. Office aldım diye bilgisayarıma yüklettim en önemli özellik mail kullanamadıktan sonra satılan ürünün arkadaşında neden durulmuyor. Bana satılırken okul office neden denilmiyor. Bu şu demek biz sizi dolandırdık gidin hakkınızı arayın benim sorunumu çözene kadar hakkımı arayacağım şikayetim var ve her yerde bu şikayetimi dile getireceğim...

  • profile
  • profile
  • profile
7 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler