04 Şubat 2014 #2275694

Media Markt Müşteriyi Yanlış Bilgiyle Yanıltıyor!

Media Markt İnternet sitesinden 8gb Toshiba usb bellek satın aldım. Media Markt in Internet sitesinde ürünün bilgileri arasında 6mb yazma hızı bulunuyordu. Ürünü denediğimde yazma hızı 3mb in üstüne çıkmamakta. İade için ürünü gönderdiğimde flash belleğin ambalajı yok(takılı olduğu ince karton) işlem yapamayız yanıtını aldım.


İade koşullarını sağlamıyor, yanıtından sonra sitenizde ürünün 6mb yazma hızına sahip olduğu yazıyor sizde bunu sağlamak zorunda değil misiniz dedim.


Müşteri hizmetleri bana yazım hatası oluşmuş olabilir bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok almışsınız ürünü cevabı verdi. Sonuç hatalı bilgiyle yada bozuk bir ürün Media Markt bana satıldı var kartonu yok diye değişimi yapılmıyor.

Adem 72 Okunma

Cevaplar

  • Adem08 Şubat 2014

    Çözümle alakalı hiç bir işlem yapılmadı!

  • Adem04 Şubat 2014

    Ürün bugün hiç bi işlem yapılmadan mediamarkt tarafından bana geri gönderildiğinde yanında birde sevk irsaliyesi diye bi kağıt gönderilmiş. İnsanla dalga geçer gibi birde bu kağıtta ürünün özellikleri diye bi bölüm var ve bu bölümde yazma hızı 6mb yazıyor. Ben bu şikayetten gönderdim flashı hiç bi kontrol yapılmadan kartonu yok bunun diye geri gönderildi ve aynı bilgiler yazılı olarakta elime ulaştırıldı.

  • Media Markt Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön