27 Ekim 2014

Media Markt Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor

Ürünü 10 gün önce sipariş ettim. 7 gün önce buradaki kargo şirketine ulaştı. O günden beri depolarında bekletiyorlar ve getirmiyorlar. Kargo şirketini arıyorum zaman yetmedi ya da yarın getireceğiz deyip oyalıyorlar. Media Markt'a 3 gün önce mail attım cevap gelmedi, dün aradım bana bir şey yapamayacaklarını, kargo şirketini aramam gerektiğini söylediler. Media Markt'ın muhteşem müşteri memnuniyeti ve ilgisine teşekkür ediyorum.

Özgür 156 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi18 Kasım 2014

  Sayın Özgür Bilgin, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Özgür14 Kasım 2014

  Yazdığım yazı ile bana verilen cevap ve cevabın takibinin bir alakası yoktur. Bu kadar umursamaz bir şirket daha görmedim.

 • Özgür29 Ekim 2014

  Sanırım yazıyı okumadan otomatik cevap yazıyorsunuz, ya da bilgisayar cevap veriyor. Ben satın alma konusunda sorun yaşamıyorum, kargo desteğiniz ve kargomun bana ulaşması konusunda sorun yaşıyorum. Ayrıca bu saatten sonra sizden destek de beklemiyorum çünkü benzeri şikayetimi kargoya bildirdim ve şikayetimin ardından kargom elime geçti.

 • Media Markt Temsilcisi29 Ekim 2014

  Sayın Özgür Özbilgin, Satın alma konusunda sorun yaşadığınızı ilettiğiniz siparişinizin kodunu bu mesaja cevap olarak göndermenizi rica ederiz. MediaMarkt Çözüm Merkezi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön