17 Ocak 2014 #2240792

Media Markt Müşteri Hizmetleri Yetersiz!

Media Markt internet sitesinden bir TV aldım. Ürün kurulumu gelen servis tarafından raporlanarak değişim raporu tutuldu. Sorun bundan sonra başladı bence sorun firmanın müşteriye bakışında kendi ortada hiç yok siz bir lojistik firmasının ve orada zavallı durumuna sokulmuş. Müşteri hizmetleri adı altında görev yapan kişilerin ezberletilen sözlerin arasında gidip geliyorsunuz.


Kaydınızı oluşturuyorum durumun aciliyetini bildirdim size en kısa sürede dönüş yapılacaktır ama kim ne için dönüş yapacak belli değil. Ürünü geri almaları beş gün şimdi de en geç altı gün içerisinde ürün lojistik firması tarafından size iletilecek deniyor bekliyoruz. Slogan ne hizmet yoksa hiç katlanamam!

Sabri 68 Okunma

Cevaplar

  • Sabri21 Ocak 2014

    firma ortada yok iletişim yanlızca müşteri hiz. deki kişiler ve klişe sözler asla farklı bir cümle yok. çözüm de yok hizmette yok çünkü muhattap yok.

  • Media Markt Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön