23 Mart 2015 #3130158

Media Markt mı? Bir Daha Asla

Media Markt Antares mağazasından tablet bilgisayar aldım, herhangi bir arıza durumunda ilk 10 günlük sürede cihazın sorgusuz sualsiz değiştirileceğini söylediler. Tabletin şarjı yarım saatte bitiyordu, mağazaya 10 günlük süre içinde götürdüm değiştirilmesini talep ettim ancak müşteri hizmetleri servisinde çalışan saygısız personel belkide siz düşürdünüz bozdunuz gibi suçlamalarla tablet servise gidip incelenecek dedi.


Oysaki biz tabletin şarj problemi olduğunu söyledik yani düşmeyle alakası olmayan bir durum. Servise giden tablet hiçbir işlem yapılmadan geri geldi. Tabletin düşme vs. olmadığı ancak şarjın yarım saat gitmesinin normal olduğu söylendi. Üstelik bu ürünün markası Samsung.

Mecit 180 Okunma

Cevaplar

  • Mecit28 Mart 2015

    Kesinlikle konuyla ilgili bilgilendirme yok beni aradılar ben onları bilgilendirdim tamam biz mağazayla konuşup size döneceğiz dediler ne arayan var ne soran. Buraya cevap verildi yazabilmek için aradılar onların işi bitti bizim sıkıntımız halen devam ediyor

  • Media Markt Temsilcisi23 Mart 2015

    Sayın Mecit Taş; Ekibimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirdi. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön