11 Ocak
Yorum Yap
#11436466

Media Markt Mahkeme Kararını Tanımıyor!

Geçen sene Media Markt Forum Ankara mağazasından Lenovo marka cep telefonu aldım. Alırken de 2 sene her şeye karşı sigorta yaptırdım.
2018 kurban bayramında telefon elimden düştü ve camı kırıldı. Ankara Ankamall mağazasına götürdüm ilgili personel aldı. 1 ay sonra telefon yapamıyorlarmış pert kararı verdiler bir cam kırılması için pert kararı veremezsiniz diye itiraz ettim fakat kabul görmedi. Paramı da hediye çeki olarak verebileceklerini söylediler.


Bende Tüketici Mahkemesi'ne taşıdım. Mahkeme sonucunda beni haklı görerek ya telefonun tamirine ya da paranın nakit olarak ödenmesine karar verdiler. Mahkeme sonucu Ankamall mağazasına ilettim. Forum mağazasına göndereceklerini söylediler. Bende telefonla birlikte mahkeme kararını bıraktım. Forum mağazasından A** bey dün aradı telefon tamir olmuyor paranızı Ankamall mağazasından alabileceğimi söyledi. Ancak bugün mağaza geldim ilgili görevli kendi mağaza müdürlerinin hediye çeki verilmesi yönünde talimat vermiş.


Telefonla müşteri temsilcini aradım oda bana nakit para verilemeyeceğini mahkeme kararını kendilerini bağlamadığını çalışma şekillerinin bu olduğunu söylediler. Bu sırada içeriden İ** bey diye birisi derdiniz nedir diye sordu anlattık sinirli bir şekilde forumdan A*** beyi aradılar tam çözecekti adam senin işini yapmıyorum git istediğin yere ifadelerini kullanarak mağazayı terk etmem sağlandı. T.C. mahkeme kararlarını uymayan Media Markt kınıyorum.

Fatih Fatih 395 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Mağazaya iletilen talebinize istinaden ulaşılan bilgi, ilgili departmanlar tarafından size geri dönüş sağlandığı yönündedir. Görüş ve önerileriniz hizmet kalitemizi arttırmamız açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

  • Media Markt Temsilcisi11 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları