07 Ekim 2015

Media Markt Mağdur Müşteri!

4 ay önce aldığım bilgisayar sorun yarattı ilk ayında götürüp sıkıntı yaşadığımı söyleyince güncellemelerden dolayı olduğunu söyleyip başından savdı çalışanlar. 1 ayım dolunca tabi iadesini yapamadım bilgisayarların. Hayatımın en büyük yanlışlarından biri şu ki Media Markt'a adım attım ve güvendim.

Besna 39 Okunma

Cevaplar

  • Besna09 Ekim 2015

    Üründe bir sıkıntı yok denilip gönderiliyor ama ben 3 defa bir programı yükletip çalıştıramadım sizce de bir sıkıntı yok mu? Ayrıca o kadar soğuttunuz ki bilgisayardan elime geçtiğinde de kullanmamak için alıp kırıcağım. İnsan bir ürün için bu kadar sıkıntı çekmez ki yahu. Alt tarafı bir muhasebe programı. Ayrıca Asus firmasının dediğine göre de siz 2 defadır ürünü iade formatında değil tamir amaçlı gönderiyorsunuz. Ben sizden tamir değil iade istiyorum.

  • Media Markt Temsilcisi07 Ekim 2015

    Sayın Kadooğlu; Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön