19 Ocak
Yorum Yap
#10037564

Media Markt Lenovo Yoga 510 İ5 Ekran Açılmama Problemi

Lenovo Yoga 510 i5 laptop aldığım tarihten beri en fazla 5 ya da 6 kez kullanıldı. Yüklenmiş işletim sistemi kullanışlı değildi ama idare ediyordum. Dizüstünde kullanırken aşırı ısındığını fark ettim, laptop satılırken böyle bir problem yaşamayacağımız söylendiği halde. Kullanmak için çok ihtiyacımın olmadığı bir dönemde kenarda durdu. Uzun bir aradan sonra açmaya çalıştığımda ekranı açılmadı. İnternetten bu konuyla alakalı konuları araştırırken benzer problem yaşayan kişilerin yazdıklarını okudum. Bu ürün Viaport Asia Media Markt'tan alındı. Laptop hakkında bilgi aldığımız görevli arkadaş anlatırken ihtiyaçlarımın karşılanması için fazlasıyla yeter bir ürün olarak lanse etti ancak gerçekler hiç böyle değil. Sadece 5 ya da 6 kullanım sonra ekranın çalışmama problemi sıfır bir ürün için sıkıntılı. Aşırı ısınması cabası.

Seda 563 Okunma

Cevaplar

  • Seda'nın Teşekkür Mesajı05 Şubat

    Media Markt aracılığıyla mağduriyetim giderildi. Teşekkür ederim.

  • Seda04 Şubat

    Media Markt aracılığıyla ürün garanti kapsamında üretici firma servisine yönlendirildi. Bir ayı bulabileceği söylenen süreç çok daha hızlı sonuçlandı. Garanti kapsamında ürünün arızalı parçaları değiştirilmiş. Artık sorunsuz bir şekilde kullanabilirim umarım.

  • Media Markt Temsilcisi20 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz. Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler