Media Markt Lenovo Bilgisayar Sorunları!

Derya Derya2 ay önce

Sizin firmanıza güvenerek Lenovo marka laptop aldık ancak bilgisayar kendiliğinden kapandı servisinize geldik 2 saat içinde yapılamayıp Lenovo servisine gönderdiniz oradan laptop bize hasarlı gelmiştir. Ekranında çatlak oluşmuş Media Markt'tan Lenovo servisine sağlam olarak gitmiş çok mağdur olduk kızım üniversite hazırlanıyor 20 günde bir bilgisayara format atılır mı mağduriyetimizi belirtmek için Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğiz yarın dilekçeyi teslim edeceğiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Derya 2 ay önce

Tarafımız üzerince Media Markt üzerinden almış olduğum 13260068 numaralı Lenovo laptop bilgisayarım arızalanmıştır bilgisayar kendiliğinden kapanıp tekrar açılmadı ve garantisi devam eden bilgisayarı teknik servise yolladım teknik servise yolladığımda tek sorunu kendiliğinden kapanması olan bilgisayarın tamir edilmeden eve tekrar gönderildiğinde ekranı da çatlak halde dönmüştür ve bu sorun üzerine bilgisayarı aldığım marka olan Media Markt'in şikayet sitesi olan sikayetvar.com üzerinden size dönüşü şikayeti açık açık yazarak şikayetimi size ulaştırdım fakat bana dönüş olarak üretici firmanın tarafımıza kapalı kutu olarak döndüğünü aktardınız bunun üzerine üretici firmanın sorumlu olduğunu söyleyip teknik servise başvurmam istendi şikayetimde de belirttiğim gibi teknik servise yollayıp bu sorunu yaşadığımı daha önceki şikayet yazımda belirtmiştim bu şikayetimi siteniz üzerinden son belirtişimdir bana açıklayıcı bir dönüş yapılmadığı takdir de şikayetimi adli boyuta taşımam dışında hiçbir seçenek bırakmadığınızı da belirtmek isterim.

Media Markt Logo Media Markt 2 ay önce

Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Arıza tespit edilmesi halinde teknik servise başvurmanız gerekmektedir.Teknik servisin vereceği rapora göre işlem sağlanmaktadır. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler