27 Kasım 2014

Media Markt Kredi Kartı Açık Provizyonda Gözüküyor ve Sipariş Numarası Yok!

23.11'de web sitesinden 2400 TL'lik sipariş verdim. Bir yazılımcı olarak daha o an bu ne saçmalık dedim çünkü 3D sayfasından sonra hiçbir uyarı veya bilgi ekranı gelmedi otomatik olarak ana sayfaya yönlendirdi. Siparişlere baktığımda görünmüyor, bankada provizyon bekliyor. Defalarca aradık, sipariş onaylanır gelir diye bekliyorken bankadan bunun imkansız olduğunu öğrendim!

Bugün yine aradım en son bankanın söylediklerini iletince 'evet iptal edilecektir' dediler. Sistemsel bir hata var ise e-ticaret sitesini işleme kapatacaksınız! Basit değil bu iş. Analiz ekibiniz nasıl test ediyor acaba bu işlemleri? Nasıl bir proje yapmışsınız ki aynı sorunla herkes karşılaşıyor? İptal edin artık şu işlemi.

Hatice 867 Okunma

Cevaplar

 • Hatice04 Aralık 2014

  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500 bu numarada bilgi sahini bir kişi bile bulunmuyor. Yetkili bilir kişi yok, her insan ayrı bir bilgi veriyor. Media Markt ya ürünümü gönderin artık ya da iade edin paramı. Daha ne kadar mağdur edeceksiniz ? Çağrı merkezinizde bir kişi de mi bilmez!

 • Hatice02 Aralık 2014

  En son görüşmemde Pazartesi hallolacağını bildirmişti. Hala bir ses bir gelişme bir bilgi yok! Bu ne amatörlüktür böyle!

 • Media Markt Temsilcisi28 Kasım 2014

  Sayın Hatice Ayduğan, Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir. İlginiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Hatice28 Kasım 2014

  Bugün 6.gün daha ne kadar bekleteceksiniz? Sizler yüzünden buzdolabı olmadan yaşıyorum! Nasıl telafi edeceksiniz bunu?

 • Media Markt Temsilcisi27 Kasım 2014

  Sayın Hatice Ayduğan, İşlemleriniz E-Ticaret yetkililerimiz tarafından incelenmektedir. İşlemleriniz kısa süre içerisinde sonuçlanacak ve tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön