25 Aralık 2015

Media Markt Kendi Kendine Sipariş İptali!

24.12.2015 tarihinde web sitesi üzerinden vermiş olduğum 3 farklı siparişin 2 tanesi onaylanmış 1 tanesinde siparişinin alındığının maili gelmiştir. 25.12.2015 tarihinde ise sadece 2 siparişime ait iptal olduğuna dair mail gelmiştir. Kurumsal müşteri hizmetlerini aradığımda kampanyadan kaynaklanabileceğini söylemişlerdir konu ile ilgili kurumsal satışa mail atmam gerektiğini söylediler. Web sitesinin kampanya detayına bakmak için siteye girdiğimde hiçbir koşulla karşılamadım. Mail atmama rağmen dönüş olmamıştır. Tekrar kurumsal satışı tekrar arayarak konuyu anlattığımda güvenlik sebebi ile iptal olduğunu söylemektedirler ve herhangi bir onay almadan iptal edilmiştir.

Uğur 55 Okunma

Cevaplar

 • Uğur29 Aralık 2015

  Gönderilen iptal mailinde sadece iptal edilmiştir ifadesi kullanılmıştır. Firma tarafıma hiçbir bilgi vermeksizin siparişimi iptal etmiştir. Firmanın müşteri memnuniyeti esasında mağduriyet gidermek yerine, sadece güvenli olmayan alış verişten dolayı iptal edilmiş cevabını vererek kestirip attırmaktadır. Aşılması gereken herhangi bir güvenlik sorunu varsa müşterinizle iletişime geçip konu hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra hala daha güvenlik probleminin giderilmemesi durumunda siparişin iptalini sağlanmalıdır. Buradaki durum ben ürünü almışım evime koymuşum evimden gelip geri almışlarla aynıdır.

 • Media Markt Temsilcisi26 Aralık 2015

  Sayın Özcan; Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Uğur26 Aralık 2015

  Firma tarafımı arayarak tekrar güvenli olmayan alış verişten dolayı iptal edildiğini söylemiştir. Üye olurken vermiş olduğum kişisel bilgilerime herhangi bir bilgilendirme yapmadan siparişimin iptalini sağlamışlardır ve mağduriyetim giderilmemiştir. Yapılan iptal işlemini gidermek yerine güvenli olmadığı için iptal ettiklerini söylemektedirler.

 • Media Markt Temsilcisi25 Aralık 2015

  Sayın Özcan; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön