sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Media Markt Kaskoya Verdiğim Ürün Hakkında Bilgi Alamıyorum

Can Can1 hafta önce

19.03.2020 tarihinde ve 20.03.2020 tarihinde Pendik Viaport şubesinde telefonumu kaskoya vermek istediğimde cihaz alımı yapmıyoruz şeklinde bir tepki ile karşılaştım ve 21.03.2020 tarihinde cihazım ile birlikte Pendik Pendorya şubesine gittiğimde cihazımı hiçbir sorun olmadan aldılar. Cihazı teslim ederken cihazın bana acil olarak lazım olduğunu süreç eğer uzun sürecek ise kendim Param ile cihazı tamir ettireceğimi söylediğimde mağazaya teslimden itibaren 20 iş günü max olacak şekilde cihazın geri teslim edileceğini ancak 5 güne kalmadan yapılıp geleceğini söylediler. Bankoda uzaklaştığım zaman arkadan kendi aralarında salgın sebebiyle 20 iş günü içerisinde teslim edilemiyecektir diye not düş dediklerini duydum. Vede müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürün servise ulaştıktan sonra 20 iş günü dendi. Şikayeti yazdığım tarih 25.03.2020 itibariyle cihazımın hala kargoya verilip verilmediği belli değil bilgi alamıyorum. Yapmayacaksanız veyahut diğer şikayetlerdeki gibi bi kırık ekran yüzünden telefonu perte çıkartıcaksanız geri iade edin biz yaptıralım. Sonuç olarak k** bu cihazı 45 dakika da teslim edebiliyor. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Can 6 gün önce

25.03.2020 yani bugün müşteri hizmetleri ile görüştüşümde sürecin yoğunluktan dolayı 30 günden önce cihazın gelemiyeceği söylendi bir kez daha arasam 40 olacak diye korkuyorum. Lütfen yardım edin online destek. N uzayıcaksa cihazımı geri almama izin verin ben tamir ettiriym cidden cihaza acilen ulaşmam gerekmektedir.

Media Markt Logo Media Markt 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimizin başlatılabilmesi için, ürünü mağazaya teslim ettiğinizde tarafınıza verilen evrak görüntüsünü bizlere iletmeniz durumunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler