03 Nisan 2015

Media Markt Kasko Yanıltıyor

Kasko adı altında müşterilere belli bir ücret karşılığı ek sigorta yaptırmak istenilip istenmediği soruluyor sonra kasko yaptırmayı allayıp pullayarak anlatıyorlar. Her türlü çalınmaya karşı kırılmaya vs. karşı diyorlar... Benim iPhone 6 plus'ım çalındı neymiş ihmal varmış teminat dışı bırakılmış!


Kaskoyu yaptırana kadar her türlü çalınmaya karşı diyorsunuz ama değil mi! Kaymakamlığa hakem heyetine ve tüketici haklarına gidip hepinizi mağazanızı ve çalışanlarınızı şikayet edeceğim. Siz benim telefonumu vermezseniz herkese Media Markt'ın nasıl mal sattıklarını anlatacağım!

Sevil 623 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi03 Nisan 2015

    Sayın Sevil Akdağ; Ekibimiz sizi konuyla ilgili bilgilendirdi. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

  • Sevil03 Nisan 2015

    Tamam tekra arayin bu isi aramizda halledelim yoksa gerçekten bugün gideceğim kaymakamliga... Benim telefonum calindigi halde hasar bilgilerine düşme düsürülme diye yazilmiş bu da merak konusu tabii. Elimdeki bütün belgelerle bütün tanidiklarima gosterecegim bu isin pesini birakmayacagim

  • Media Markt Temsilcisi03 Nisan 2015

    Sayın Sevil Akdağ; Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili olarak bilgilendirme amaçlı arama yapmış ancak ulaşamamıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. 08502221500 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön