11 Ocak #10009096

Media Markt Kampanyalı Ürünü Göndermemek İçin Bahane Üretiyorlar!

Gece Kuşu kampanyasında 11625416 nolu sipariş numarası ile havale / EFT olarak sipariş verildi. Kampanya olduğu için sepette kredi kartı ile ödeme hata verdiği için siparişin oluşup oluşmadığını tam olarak bilemediğim için 2. bir sipariş daha verdim havale/eft olarak (11625414) numaralı sipariş numarası ile. 10/01/2018 tarihinde müşteri hizmetleri ile görüşüp sipariş geçerli olup olmadığını ve ürünün stokta olup olmadığına dair bilgi aldıktan sonra 10/01/2018 saat 09:46'da 11625416 no. 'lu siparişin havalesi yapıldı. Siparişin ödemesinin alındığını ve işleme alındığı söylenildi. Bugün kampanyalı ürünlerden 2 adet sipariş verdiğimiz için siparişin iptal edildiğini söylendi. Havalesi yapılmayan sipariş zaten tamamlanmamış bir sipariş olup 3 gün içinde otomatik iptal edileceği için iptal kaydı oluşturulmadı. Bunu bahane göstererek ürünü göndermiyorlar. Ürünü gönderemiyorsanız kampanya yapmayın.

Recep 533 Okunma

Cevaplar

  • Recep11 Ocak

    Merhaba; Ben iki siparişinde ödemesini yapsam haklısınız ama 1 siparişin ödemesi yapılmamış ve havale EFT olan siparişlerde ödeme yapılmadığı zaman o sipariş işleme alınmıyor. İşleme alınmayan bir sipariş için 2 sipariş vermişsiniz diyerek ürünü göndermiyorsunuz bu sizin haksızlığınız. Kocaman Media Markt sağlam bir site yapsın bizde böyle hatalaardan dolayı siparişlerimiz iptal edilmesin. Yazılımcı ekibinize söyleyin oraya 2 satır kod yazsınlar 1 kampanyalı ürünlerde sadece 1 adet alabilirsiniz diye. Eğer sağlam yazılımcı ekibiniz yoksa Opencarta geçebilrisiniz orada o özellik var hem de bedavadan kurabiliyorsunuz yazılımcılara boşa para ödemeyin. Sizin yaptığımız kampanya ve verdiğiniz cevaba ancak Türk Milleti olarak gülüyoruz.

  • Media Markt Temsilcisi11 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Kampanya dönemindeki kampanyalı/indirimli ürünlerin daha fazla müşterimize ulaşabilmesi ve ticari amaçlı alımların önüne geçebilmek amacı ile toplu alımlara onay verilememektedir. Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz, ancak iptal taleplerinde farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, en yakın zamanda ücret iadesi tarafınıza yansıtılacaktır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön