10 Mayıs 2013 #1789415

Media Markt İthalatçı Firma Garantili Cep Telefonu Satıyor!

Bursa Nilpark AVM mağazanıza Samsung Galaxy S3 Beyaz cep telefonu almak üzere gittim, çağrı merkezinizden teyit ettiğim üzere distribütör ürün sattığınızı teyit ettik. Ancak almak üzere olduğum telefonun ithalatçı firma garantili olduğu yani MediaMarkt'ın paralel ithalat ürün sattığını gördüğüm anda hayal kırıklığı oldunuz benim için.


Biz tüketicilerin sizden almak istemesinin tek sebebi distribütör garantisinde ürün satmanız bu yüzden dolayı piyasaya göre %30 daha fazla fark ödeyerek ürün alıyoruz sizden, ancak sizde tüketiciyi yanıltma yoluna gitmişsiniz. Bu parti mal için böyle oldu derseniz bile MediaMarkt'ın ithalatçı firma garantili ürün sattığı gerçeğini değiştirmez.

Emir 430 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön