01 Nisan 2013 #1715524

Media Markt İşletim Sistemi Yükleme Sorunu!

Media Markt'tan aldığım dizüstü bilgisayara işletim sistemi yükletilmesini istedim. 49.90 TL ödeyerek bilgisayarımı teslim ettim. 3 gün içerisinde yükleyeceğiz dediler. 7 gün geçmesine rağmen aramadılar. Mağazaya gittiğimde ise işletim sistemini yükleyemeyeceklerini söylediler. Niye ben gelene kadar beklettiniz, neden arayıp bilgi vermediniz soruma ise "gözümüzden kaçmış" cevabını verdiler.


Çalışan diğer hanımefendi ise bilgisayar eski model olduğu için yüklenemediğini söyledi. Daha yeni model bir bilgisayar var mı elinizde soruma ise "bilmiyorum katalogtan bakmam lazım" dedi. Hiçbir teknik bilgisi olmayan personeller çalıştırıyorlar. 45 dk. tartıştık, neden yükleyemediklerini öğrenemedim.

Mahmut 50 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön