26 Ekim 2015

Media Markt İnsanları Yanıltmaya Çalışıyor

07.10.2015 Media Markt internet sitesinden dekupaj tezgah testere siparişi verdim. Ürün açıklamasında 7-10 iş günü içerisinde gönderim yapılır yazıyordu. 10 iş gününü geçtikten sonra firmaya konu ile bilgilendirme yapılması talebinde bulundum.


24.10.2015 firma tedarik süresinin uzaması gerekçesi ile hiçbir şekilde rızam alınmadan siparişimin iptal edildiği bildirildi. 26.10.2015 ürün sayfasında ürünün fiyatının yaklaşık 100 TL zamla güncellendiğini gördüm. Firma zarar etmemek adına müşterilerini tedarik problemi adı altında kandırıyor. İnsanların kartlarından parayı çek 20 gün siparişi gönderme. Banka 10 gün sonra iade edecek de. Firma hakkında yasal bildirimde bulunacağım.

Cemal 19 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi31 Ekim 2015

    Sayın Soyal; Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

  • Cemal30 Ekim 2015

    Media Markt müşteri hizmetlerinin bu kadar ilgi ve alakasızlığına ne denir bilemiyorum artık. Ya arkadaşlar şikayetlere cevap bile yazmaya tenezzül etmiyorsunuz. Yazdığınız bütün cevaplar kopyala yapıştır. Media Markt mağduru olan diğer insanlara verdiğiniz kopyala yapıştırlara baktım da sözde verilen cevaplar sadece kopyala yapıştırdan ibaret. Aynı şekilde bana verdiğiniz cevapta sadece kopyala yapıştır. Kendinizi bu kadar büyük görmeyin. Ne oldum demeyin ne olacağım deyin. Bir daha Media Markt tan alışveriş mi Allah yazdı ise bozsun tövbe.

  • Media Markt Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Soyal; Ürün tedarikçi firmadan tedarik edilemediğinden dolayı ve tedarik süreci ile ilgili tarafımıza net bir tarih belirtilmediği için mağduriyet yaşamamanız adına departman tarafından iptal edilmiştir. Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz, ancak iptal taleplerinde farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, en yakın zamanda ücret iadeniz tarafınıza yansıtılacaktır. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön