26 Aralık 2014

Media Markt İçin Türk Olmak Suç, Türklere Güvenmiyorlarmış!

Yabancı bir firmanın benim Türk olduğum için aşağılamasından dolayı şikayetimi yazıyorum... 17 Eyl. 2014 tarihinde 10356798 sip. No. ile bir fırınlı ocak aldım ,ürün bana yaklaşık 25 gün sonra geldi ve kargoda hasar görmüş, bende teslim almadım fakat kargo servis tutanak tutacak diye bırakıp kaçtı (Horoz Lojistik)


Neyse ben Media Markt'ı aradım Müş. Hiz. 1 ay boyunca iki tane bebeğim olduğunu söyleyerek resmen yalvardım 10-15 kayıt bıraktım her seferinde kaydınız alındı dediler fakat ilgilenen olmadı. Ben umudu kestim ve hasarlı şekilde kullanmaya başladım iki ay sonra arandım.


Arayan kişi Media Markt'ın Türkiye'de müşterilerine güvenmediği için hasarlı ürünleri değiştirmemek istemediğini ve bu yüzden geç aradıklarını iletti!

Erman 507 Okunma

Cevaplar

  • Erman10 Ocak 2015

    Bugüne kadar herhangi bir yetkili tarafından aranmadım yani verilen cevap matbu geçiştirmek için verilen bir cevap firmanın türk olmamızdan dolayı bize güvenmediği ve türkiyeye yönelik önyargılı davrandılarını söylemelerinden sanra nasıl bir adım atacaklarını merak ettim. tabiki herhangi bir çözüm yok! Türkiye vatandaşlarının bu firmadan ürün satın almamasını tavsiye ediyorum. saygılar.

  • Media Markt Temsilcisi26 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili bilgilendirme yapmıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. Teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön