13 Kasım 2015

Media Markt İade İçin Vermedikleri Raporu Göndermemi İstediler!

İnternetten almış olduğum ürün bozulunca Taksim Demirören mağazasının garanti servisine götürdüm. 20 iş günü sonunda cihaz hazır diye mesaj geldi. Gittiğimde para iadesi yapılacağı söylendi. Ancak bana rapor veya iade belgesi yerine sadece kurumların birbirine attığı maillerin çıktısı verildi. Ve bana müşteri hizmetlerini aramam söylendi.


Dikkatinizi çekerim; müşteri hizmetleri sorumlusu bana müşteri hizmetlerini aramamı söyledi! Koskoca Media Markt iki kuruştan vazgeçmemiz için böyle bir prosedür uygulamışsa ayıplar olsun. Ha böyle bir prosedür uygulamamışsa müşteri hizmetlerine yani yine kendilerine yazıklar olsun. Media Markt bu ayıbını örtmediği takdirde tüm sosyal medyada hasmımdır.

Enes 242 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi13 Kasım 2015

    Sayın Yılmaz; Gerekli kontroller neticesinde internet sitemizden alınan ürünün ücret iadesinin yapılabilmesi için müşteri hizmetlerimize yönlendirilmiş bulunmaktasınız. Size mağazamızdan verilen belgeleri [email protected] mail adresimize göndermenizi rica ederiz. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön