08 Ocak 2015

Media Markt İade/ Değişim Problemi!

10478913 fatura numarası ile aldığım Arçelik marka kurutma makinasının yetkili servis tarafından taşıma hasarlı olduğu kaydına istinaden 30.12.2014 tarihinde iade/değişim talebinde bulundum. Taşıyıcı firma tarafından halen benimle irtibat kurulmadı çünkü sistemlerinde böyle bir iade/değişim talebi Media Markt tarafından yapılmış görünmüyor.

Media Markt müşteri hizmetlerini bunun için tam 3 kere aradım ve her seferinde bilgilendirmenin yapıldığı söylendi. Ancak bugün taşıyıcı firmadan tekrar sorguladım ve ne yazık ki halen bir sonuç yok. Kesinlikle çağrı merkezindeki müşteri temsilcileri ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Yetkili gereken özeni göstermiyor.

Tc 1.193 Okunma

Cevaplar

  • Tc22 Ocak 2015

    Hiç bir bilgi vermeden ürünü gelip aldılar. Para iadesi yapılacakmış kendim arayıp sorup öğrendim.

  • Tc22 Ocak 2015

    Bilgi filan verilmedi gelindi makina hiçbir belge verilmeden öğle saatinde teslim alındı. Sonra müşteri hizmetlerini aradım ve stok olmadığı ve gelmeyeceği için para iadesi yapılacak denildi. Ümraniye Meydan mağazalarına sordum ürün stoklarına girecekmiş. Kesinlikle Media Markt'ın hizmetinden memnun değilim. Para iadesi değil değişim istedim. Yeni aldığım bir makina bana stok yok değip iade yapamazsınız. Hakkım olanı istiyorum.

  • Media Markt Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sayın Cihan C. , Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir. İlginiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön