29 Nisan 2013

Media Markt HTC Sensation XE-Beats Telefon Kulaklığı Hediyeymiş!

Media Markt Firmasından 09.05.2012 tarihinde aldığım HTC sensation XE-Beats ürününe Garanti Ötesi paketi alarak 2000 TL üstünde ödeme yaptım fakat bugün kulaklığı bozulduğunda Servis için gittiğimde bana kulaklığın hediye olduğunu ve hediyenin ne telefon garantisine ne de garanti ötesi paketine dahil olduğu bilgisi verildi.

Bu hediye ise benim telefonum kendi kulaklığı nerede ? Hediye falan değil bu sadece HTC kulaklık yerine HTC firması Beats kulaklık kullanmış. Ben Garanti ötesi paketi neden aldım onu kapsamıyor bunu kapsamıyor satarken kendiniz bile kırsanız garanti ötesi paketi kapsamına girer demek yerine kulaklığı paket dışı, pili paket dışı diye bilgi verseniz hiç kimse boşuna almaz.

Tc 481 Okunma

Cevaplar

 • Tc30 Temmuz 2013

  Ürün alırken sigorta paketlerini tercih ederdim fakat artık hiçbir ürünün sigorta paketini almam sadece anlatılan artı özellikleri kullanım zamanı geldiğinde hep sözleşmede yer alan maddeler ile kullanılamaz oluyor ve hiçbir şekilde sigorta paketini kullanamıyorum.

 • Tc29 Nisan 2013

  Çözüldü ama sizin bir çabanız olmadı çözümde HTC firması Ürününe 1 yıl tüm aksesuarları, 2 yıl cihaz garantisi verdiği için onu da ben öğrenip sizin müşteri hizmetlerinize bildiriyorum. Sanırım çalışanlarınızı eğitme gibi bir durumunuz yok ben peşinden koşmasam onarım yapılmayacaktı. Bilmediğimiz konularda nasıl garanti dışı dersiniz bunu daha önce yaptığınızda müşterileriniz kabul ederek yenisini satın aldılar diye düşünüyorum. Daha öncede onarıma verdiğimde tam 20. iş günü onarımı tamamlandı sebebini sorduğumda ana kart teminin uzun sürdüğünü söylediniz fakat KVK nın ana kart değişim formunu veriyorsunuz değişiklik sebebi ile orada ki işlem bitmiştir alınmasını bekliyor yazan tarih ile benim telefonu sizden aldığım tarih arasında 10 gün fark var isimden kontrol edebilirsiniz kayıtlarınızda vardır. Servisiniz den hiç memnun değilim her seferinde bir sorun yaşıyorum.

 • Media Markt Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili mağazamız sorunun çözüldüğünü iletmiştir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

 • Media Markt Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön