25 Mart 2014

Media Markt Her Şubede Farklı Fiyat mı Uygulanıyor!

Media Markt isimli firma ile alışveriş yapılmaz!Çünkü sizi yanlış bilgilerle yönlendirip işinizden gücünüzden ederler,ürün şuradaki şubemizde bu fiyata var derler ama siz işinizi gücünüzü bırakıp gittiğiniz de sorduğunuz ürünün fiyatının daha pahalı olduğunu görürsünüz.Neden diye sorduğunuzda da bu şubemizde fiyat böyle başka şubeyi bilemem olur.Nasıl yani bu Media Markt isimli firmanın fiyatları şubeden şubeye değişiyor mu?Madem değişiyor bu bilgi neden müşterilere doğru düzgün verilmiyor?

Şahin 73 Okunma

Cevaplar

  • Şahin30 Mart 2014

    Media Markt isimli sözde kurumsal firma kesinlikle müşteri memnuniyetini önemsemiyor!

  • Şahin30 Mart 2014

    Klasik cevap maalesef bunlar,kesinlikle hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ve sonuç olarak telefonda verilmiş bir söz yerine getirilemedi!

  • Media Markt Temsilcisi25 Mart 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön