22 Nisan 2013 #1756333

Media Markt Hediye Ürüne Garanti Vermiyor!

Media Markt forum mağazasından alınarak hediye edilen Tefal el blendere 1 senenin sonrasında birleşim yerinden çatladı..garanti kağıdı ile Media Markt forum şubesine gittiğimizde diğer parçalar ile birlikte getirmemiz söylendi..


Sonrasında parçalar ile tekrar başvurduğumuzda bu kez fatura istenildi..cihazın hediye olduğunu ve garanti belgesinin neden yeterli olmadığını sorduk cevap alamadık.niye önceki gelişimizde faturanın gerektiğini söylemediklerini sorduk..yine yanıt yok..

Ugur 49 Okunma

Cevaplar

 • Ugur29 Nisan 2013

  dondugumuzde bu kez direk faturayi istedik faturayi cikarip urunu kabul etmek zorunda kaldilar.. hizmet standartiniz yok

 • Media Markt Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn. Yetkili ; Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. MEDİA MARKT mağazalarından alınan ürünlerin distribütörü veya ithalatçısının MEDİA MARKT olmaması nedeniyle arıza ve/veya ayıp incelemeleri ithalatçı firmaların yetkilendirdiği servisler tarafından yapılmakta ve MEDİA MARKT tarafından tespit edilen/iletilen arızanın ithalatçı/distribütör için bir geçerliliği bulunmamaktadır Bu doğrultuda müşterimizin talebi değerlendirilerek Tefal Türkiye’ye iletilmiştir. Saygılarımızla.

 • Ugur27 Nisan 2013

  bir hafta oldu ses yok! media markt sat?? ve pazarlamadan sonras?n? umursam?yor!

 • Media Markt Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön