11 Kasım 2014

Media Markt Hediye Çekini İade Etmedi

Media Markt 200 liralık hediye çekimiz var. İnternet üzerinden cep telefonu satın alırken çeki kullanamadığımız için müşteri hizmetlerini aradık ve 'Alışverişinizi tamamlayın çek tutarı mağazadan iade edilecektir. ' şeklinde bir cevap aldık. Siparişi tamamlayıp mağazaya para iadesi için gittiğimizde paranın iade edilemeyeceğini söylediler.


Mağazada müşteri hizmetlerini tekrar aradık ve geri dönüş yapılacağını söylediler. Bugün cihaz kargoyla geldiğinde tekrar müşteri hizmetlerini aradık ve 'Yanlış bilgi verilmiş size. ' şeklinde bir cevap aldık. Bu neyin hediye çeki o zaman?

Edin 231 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi23 Kasım 2014

    Sayın Edin Nuray, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

  • Edin12 Kasım 2014

    Yapılan geri dönüşte herhangi bir çözüm sunulmamıştır.Şikayetimde belirttiğim 'Size yanlış bilgi verilmiş.' şeklindeki söylem yinelenmiş, bir özür dahi dilenmemiştir. Yanlış bilgi veren de media markt müşteri hizmetleri. Lütfen Media Markt müşteri hizmerlerine birşey danıştığında aldığınız bilginin doğruluğunu tekrar düşünün. Zira size yanlış bilgi verilmiş deyip hiçbirşey yokmuş gibi yola devam ediyorlar.

  • Media Markt Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Edin Nuray, Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili bilgilendirme yapmıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. Teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön