01 Nisan 2013 #1717985

Media Markt Güvenlik Görevlisi Kaba Davrandı!

29 Mart günü 13.00 de balçova mağazasını gezdim ve dışarı çıkarken esmer bir güvenlik görevlisi sert ve yüksek bir ses tonuyla bana"elindekinin faturası nerede" diye kendime ait oyun cd'sini göstererek bağırdı. ürünün bana ait olduğunu söyleyince, içeri girerken ona yada mağaza çalışanlarına niye göstermediği mi kaba ve insanların içinde beni suçlu gibi gösteren bir şekilde sordu.


Bende girerken bunu kontrol etmesinin onun görevi olduğunu belirtince "ne bileyim gizlice sokmayacağını ya da içeriden almadığını" gibi saçma laflar edip sesini yükseltti.bunun üzerine beni sorumlu amiriyle görüştürmesini istedim ama 30 dakika beni beklettiler ve sonunda işim olduğu için ayrılmak zorunda kaldım.

Okan 206 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön