25 Ekim 2016 #6776764

Media Markt Gece Kuşu Kampanyasında İndirimde Satın Alınan Ürünleri Vermemek İçin İptal Ediyor

20 Ekim 2016 tarihinde gece yapılan gece kuşu indiriminde 2 telefon sipariş ettim. Bunların sipariş numaraları 11**98 ve 11**72 olarak sistem tarafından tarafıma verildi, ancak daha sonra kontrol ettiğimde 2 telefonun ücretide banka hesabımdan düştüğü halde sadece 11***98 numaralı siparişim onaylandığını gördüm. Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Onlarda aynı saatte 2 ürün sipariş ettiğim için bunun şüpheli işlem olduğunu (hangi gerekçeyle şüpheli işlemse?) o yüzden 2.ürünümü onaylanmadığını söylediler.


Bu durum bile başlı başına bir saçmalıkken, 2 saat sonra mail adresime gelen mailde ''11**98 no.lu sipariş Müşteri Danışma Hattı’mızı arayarak talep ettiğin şekilde iptal edilmiştir. '' yazısını gördüm. Ben asla böyle bir talepte bulunmadım. Haksız yere tek onaylanan siparişimde iptal edildi ve mağdur edildim. Bu mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Semih 209 Okunma

Cevaplar

 • Semih25 Ekim 2016

  Sitenizde Satıcı Tarafından Satış İptali Yapılabilecek Durumlar olarak Kanuna aykırı işlemlerin tespit edilmesi (kredi kartı sahteciliği, dolandırıcılık vb. şüphesi olduğu durumlarda) veya şirketimizin ürünlerin son kullanıcılara aracısız ulaştırılması amacına aykırılık teşkil edebilecek ve bu sebeple nihai tüketicilerin zarar görmesine (fazla ödeme, düşük taksit, sınırlı erişim, adetli alım vb. ) sebep olabilecek satın alımlarda, siparişler iptal edilebilir. Bu durumda, alışverişe ait ödeme alınmışsa, sipariş iptal edildiği için yasal süre içerisinde geri ödeme yapılacaktır. Acaba hangi sebep ile benim siparişimi iptal ettiniz gerekçesinide söyleyin bakalım?

 • Semih25 Ekim 2016

  Güvenlik sebebi ile iptal mi edilmiştir? Nasıl bir güvenlik sıkıntısı olmuş acaba? Kaç kere sordum mantıklı bir cevap yok yaşanan güvenlik sıkıntısı neymiş yazında herkes görsün çocuk mu kandırıyorsunuz sizin yüzünüzden kart limitimden 4bin TL düştü kaç gündür iade süreciyle uğraşıyorum telefon aldığıma alacağıma bin pişman oldum siz kısaca telefonları indirimli aldığınız için iptal ettik diyinde güvenlik sorunuymuş falan insanları kandırmaya çalışıp akıllarıyla alay etmeyin bir de ben iptakl talebinde bulunmuşum gibi siz talep ettiğiniz için iptal ettik yazmışlar utanmadan Media Markt ilk ve son alışverişimdi çevremde ki kimseye de bu mağazadan alışveriş yapmalarını tavsiye etmeyeceğim.

 • Media Markt Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; Yapılan kontrollerde ilgili siparişler güvenlik aşamalarından geçememiş ve iptal edilmiştir. Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz, ancak güvenlik nedenli iptallerde farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, en yakın zamanda ücret iadeniz tarafınıza yansıtılacaktır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Media Markt Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön