04 Ocak 2016

Media Markt Garantiye Giden Bilgisayarım Darbe Aldı

Samsun Piazza AVM'den aldığım Asus k555l kişisel bilgisayarım ekranın çerçevesinin sol alt köşesinde açılma oldu. Media Markt aracılığıyla garantiye gönderdim. Bilgisayar 25/12/2015 tarihinde garantiden geldi. Almaya gittiğimde ekranın sol kısmını kontrol ettim. Ekranı açıp kapattım. Biraz zor açılıp kapandı ama o an sağ alt kasa ve ekranın darbe aldığını fark etmedim. Müşteri hizmetlerinden teslim aldığıma ve sorunun hallolduğuna dair imza atıp çıktım. Sonra fark ettim ki sağ alt köşe ve ekran darbe alarak ezilmiş ekran menteşesi sıkışmış CD sürücü kaymış. Aynı gün durumu tekrar gidip bildirdim bana firma ile görüşüp tekrar döneceklerini ama henüz geri dönüş yapılmadı.

Esra 89 Okunma

Cevaplar

  • Esra06 Ocak 2016

    Daha dün üç fotoğraf vardı şikayetimin altında. Yüklerken de üç fotoğraf yükledim dördüncüye izin yoktu. Acaba asıl kısım olan iki fotoğrafım niye silindi?

  • Esra06 Ocak 2016

    Darbe alan kısımın da fotoğlarını yüklemiştim ama silinmiş. Olan o fotoğraf sağ taraftan aldığı darbeyle sıkışan ekran menteşeşidir.

  • Media Markt Temsilcisi04 Ocak 2016

    Sayın Odacı; Talebiniz 1052029 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön