26 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10823928

Media Markt Garantili Cihaz Arızası

Media Markt İstanbul Optimum mağazasından hediye almış olduğum Sony marka cep telefonu arızalandı. Önce Media Markt Samsun Piazza mağazasına götürüldü. 20 gün sonra herhangi bir şey yapılmadan geri dönüş yapıldı. Neden müdahale edilmediğini sorduğumuzda, bizden beyanla bildirim yapmamız gerektiği söylendi. Cihaz için tüm sigortaları yaptırmış olduğumuzdan kullanıcı hatası bile olsa karşılanacağı tarafımıza bildirildi. Bununla ilgili tarafımıza servis resimleri iletileceği belirtilse bile herhangi bir şey iletilmedi. Teknisyenin fotoğraf çekmeyi unuttuğu söylendi. Aradan tekrar müdahale için 20 gün geçti ve şimdi de yaklaşık bir sene evvel 1200 lira verilen bir cihaz için 600 lira geri ödeme teklif ediliyor. Biz para değil almış olduğumuz cihazın değişimini istiyoruz. Konu ile ilgili acil çözüm bekliyorum.

Mustafa Mustafa 533 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Ağustos 2018

    Pazartesi günü bize dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen hala herhangi bir dönüş yok. Sözünüzün arkasında maalesef durmuyorsunuz.

  • Media Markt Temsilcisi29 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz; Talebiniz kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları