19 Nisan 2013 #1752317

Media Markt Garanti Kapsamına Girmiyor!

Media Markt'tan almış olduğum Iphone 3gs Black 8 gb telefonumun düşmesi nedeniyle ön camında çatlak meydana geldi. Servise gönderdikten yaklaşık 3 hafta sonra Media Markt ile iletişime geçmem gerektiğini bildiren bir mesaj aldım. Telefonla şubeye ulaşmam imkansız olmasına rağmen kendilerinin beni aramasını sağlayarak bilgi alabildim.


Bana ekranın değiştirilemediğini ve ücret olarak 678 tl ödersem sıfır cihaz yollanacağı söylendi. Ben cihazı garanti dışı kalmaması amacıyla yolladım. Firma kendini lanse ederken %100 müşteri memnuniyetinden bahsediyor ancak ne düzgün bir iletişim sağlanabiliyor, ne de sorunlara etkin bir çözüm getirebiliyor. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Ertuğrul 111 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön