19 Mart 2013 #1693497

Media Markt Garanti Dışı Olarak Geldi!

İlgili firmadan Akasa usb 3. 0 2. 5" hdd kutu aldım. henüz 2. kez kabloyu takışımda kablonun takıldığı yer koptu ve içine düştü. Media Markt'a gittim ürünümü aldılar ve ithalatçı/distribitör firmaya (Akortek) e gönderdiler.


Bir süre sonra garanti dışı olarak geri geldi. Kırılan parçaya biraz dikkatle bakınca ana karta sadece veri yolları ile tutunduğu, asıl tutucu bacakların lehimlenmediği göründüğü halde garanti dışı kalması nasıl olabilir?


Tutucu lehimler yerinde olsaydı kırılmayacaktı. Media Markt'a bu durumu anlatmaya gittiğimde ithalatçı/dist firma ile görüşmemi söylediler fakat 0850 207 10 36 nolu telefon hafta içi çalmıyor, hafta sonu robot açıyor. Akorteke ulaşılmıyor.

Mustafa 109 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa25 Eylül 2014

  Cihazda üretim hatası olmasına rağmen akortek hiçbir şekilde yardımcı olmadı, cihazı akorteke ve media markete hediye edeceğim.

 • Media Markt Temsilcisi23 Mart 2013

  Merhaba, Konuyla ilgili müşteri ve firmayla görüşme sağlandı müşterinin cihazı incelenmek üzere tekrar yetkili servise gönderi yapıldı, Bilginize, Media Markt Fulya Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa22 Mart 2013

  20 martta ilgili firmadan arandım ve AKORTEK e, verilen tel. numaralarından ulaşamadıklarını, satış kanalı ile ulaştıklarını, AKORTEK'in telefon hatlarında bir arıza olduğu ve giderildiğinde bana bildirileceği söylendi. Bu gün yine aradım ve ulaştım. Ürünüm tekrar incelenecek. AKORTEK'e teşekkür ederim.

 • Media Markt Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön