28 Haziran 2014

Media Markt Farklı Ürün Değildi

Anneler günü için Media Markt'ın internet sitesi üzerinden bir ürün sipariş ettim. Yolladıkları ürün sitelerine resmine koydukları ürün değildi. Ben de ürünü iade edip bedelinin iadesini talep ettim. Bugün 27 Haziran.


Mayısın 11'inde iade ettiğim ürün için hala bedel iadesi bekliyorum. Aldığım ürün bende değil. 2 aydır taksit ödüyorum ve firma sürekli top çeviriyor.

Mehmet 349 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Temmuz 2014

    Yaptığım şikayete yalnızca "Farklı ürün değildi" denilmiş. Oysa ürünün iadesi sürecinde ilk kez görüşmüş olduğum müşteri ilişkileri temsilcisi ilana farklı bir fotoğrafın konulduğunu kabul etmişti. (Tefal fresh express max fotografına karşılık tefal fresh express plus gönderildi.) Sıradan tüketicilerin kaçta kaçı görünüşü aynı gücü farklı bilişim ürünleri dışında ürün koduna kadar dikkatlice inceleyip sipariş veriyor bilmiyorum ama ben şahsen görünüşü aynı olmayan ürünlerde ürün resminde gördüğüm şeye göre sipariş veriyorum. bilmiyorum bu süreç ile ilgili yazılanlar okuyanlarda ne tür bir izlenim bırakıyor ama media markt'ın ne kadar düşmanı bir firma olduğunu gözlemlemiş oldum. Benim için bir daha bu firmayı tercih etmek söz konusu değil.

  • Media Markt Temsilcisi28 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön