30 Mayıs
Yorum Yap
#10500767

Media Markt Eksik Ve Kullanılmış Ürün Satıyor!

26 Mayıs 2018 tarihinde Media Markt internet sayfası üzerinden Philips Viva Collection HR1337/00 700 W El Blenderi Çift Mikser ve Ölçekli Sürahi ile Outlet satın aldım. Ürünle ilgili 2 farklı ürün no. kargolanmıştır mesajını aldım. 30 'unda teslim edildi. Kargo görevlisi ürünü eşime teslim ettiği gibi kapıdan ayrılıyor ve gelen malzeme kullanıldığı bariz çiziklerle dolu halde ve kesici başlıkları eksik olarak çıkıyor. Müşteri hizmetleri kargodan tutanak olmadan ürünü almayacaklarını söylüyor. İsmi ve hizmeti ile övünen bir firma müşterisini kandırmaktan sıkılmıyor. Yanlışı için özür dilemektense işi yokuşa sürmeyi tercih ediyor. Bu firmayı sizlere şikayet ediyor aynı duruma düşmemenizi temenni ediyorum.

Sabri 637 Okunma

Cevaplar

  • Sabri06 Haziran

    Bugün iademin kabul edildiği mailini aldım. İmzasız teslim edilen kargo nedeniyle iade işlemim yapıldı. Ayrıca şikayet var sitesine teşekkür ederim.

  • Sabri31 Mayıs

    Müşteri Hizmetleri Biriminiz ile görüştüğümde eksik gelen 2 parça olduğunu ve kargo görevlisinin teslimatta eşimin kargoyu açması için beklemediğini ifade etmeme rağmen kontrol edilip alınmadığı için kusurlu olduğumuz, iade etmek istesek bile eksiklerden dolayı kabul edilmeyeceği net bir şekilde tarafıma söylenmiştir. Açılan takip, kargo görevlisinin imzasız teslim etmesinden kaynaklıdır. Bahsettiğim şikayetim ile ilgili takip açılmamıştır. Hem eksik ve çiziklerle dolu bir ürün gönderen, sonrada eksik olduğu için teslim almıyoruz diyen bir firma ile karşı karşıyayız. Verdikleri sıkıntı ve yaşattıkları mağduriyetten üzüntü duyan değil fırsatçılık yapan bir firmadır.

  • Media Markt Temsilcisi30 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; Talebiniz 3306455 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler